
Червона жіноча обкладинка на ID пластиковий паспорт із файлами ST Leather
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-798-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з натуральної шкіри високої якості, закривається за типом книжечки, без фіксації. Лицьова сторона декорована тисненням з українським гербом. Усередині передбачені два віконця для документів та чотири прозорі файли для пластикових карток. Дана модель підходить як на id паспорт, так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 250 ₴









