Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка закривається за типом книжечки, без фіксації. На лицьовій стороні виробу виконано тиснення Паспорт та елегентно прошито ниткою за контуром. Всередині передбачені два прозорі віконця для пластикових карток. Обкладинка виготовлена з якісної еко-шкіри, яка забезпечить максимальний захист вашого документа. Зображення на сонці НЕ вигорає за рахунок нанесення УФ печаткою, стійкий до зношування, стійкий до вологи за рахунок властивості EasyClean ™. Обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на довгий термін. Підходить як для id карти і авто документів, так і до будь-яких інших пластикових карток. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
- Ціна: 150 ₴






