
Стильна глянсова шкіряна обкладинка на паспорт Grande Pelle (шоколад)
550 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-767-3
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна елітна обкладинка для паспорта Grande Pelle виготовлена з високоякісної італійської шкіри. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Ззовні є фірмове тиснення бренду. Обкладинка повністю прошита вощеними нитками. Паспортна обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Підходить для українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій людині. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Гарний подарунок на будь-яке свято. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
- Ціна: 550 ₴











