Топ


Червоний шкіряний жіночий гаманець з візитницею Marco Coverna MC 1415
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-315-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має класичну структуру та додаткове відділення для карток, фіксується за допомогою кнопки. Матеріал з якого пошитий гаманець - це натуральна шкіра з природною фактурою. Усередині знаходиться п'ять відділення для паперових грошей, кишеня на блискавці в перегородці та дванадцять секцій для пластикових карток, три з яких прозорі. Ззовні розташовано дві додаткові кишені одна відкрита інша на блискавці. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Дуже зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴








