
Універсальна шкіряна обкладинка на нові та старі права чорного кольору
475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-753-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості, закривається на кнопку. Практичний, стильний аксесуар для зберігання важливого документа. На лицьовій стороні красиве тиснення у вигляді спортивного автомобіля. Всередині велике прозоре вікно, яке дозволяє бачити документи з двох сторін (підходить як на старі документи так і на нові), з боків два відкидних прозорих клапана для пластикових карт або інших документів такого ж формату. Виріб виглядає презентабельно і красиво, а також дозволяють зберігати документ в ідеальному стані багато років. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 475 ₴








