
Обкладинка на посвідчення офіцера із вінтажної шкіри синього кольору Puos
475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-766-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель українського виробництва, виготовлена з натуральної шкіри преміум якості (крейзі хорс). Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташована прозора кишеня прошита шкіряними вставками по периметру. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Хороший подарунок на будь-яке свято. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 475 ₴





