
Компактний жіночий гаманець на магнітах зеленого кольору Marco Coverna MC-1419
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-444-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Модель пошита з натуральної шкіри найвищої якості, гладкої, приємної на дотик, має красивий зелений колір і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходяться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), три секції для карток та дві прилеглі кишені для інших дрібниць. Ззовні розташована зручна монетниця на блискавці. Якщо Ви шукайте зручний, компактний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований в коробочку від виробника і стане відмінним подарунком для будь-якої дівчини. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Невеликий гаманець |
- Ціна: 1 250 ₴








