
Елітна жіноча кишенькова ключниця пудрового кольору на блискавці Marco Coverna W005 Pudra
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-913-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна ключниця від бренду Marco Coverna преміум класу. Модель має довгасту округлу форму, завдяки чому вміщує в собі велику в'язку ключів різного розміру. Ключниця виготовлена з натуральної шкіри високої якості, яка надає виробу більш солідного та дорогого вигляду. Усередині для кріплення ключів знаходиться кільце діаметром 30 мм. Аксесуар часто вибирають як невеликий презент або як доповнення до основного подарунка. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Купити ключницю означає підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 40 мм |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Призначення | Для звичайних ключів |
- Ціна: 1 000 ₴







