
Компактна шкіряна ключниця з карабінами на магнітній застібці Grande Pelle
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-905-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна ключниця для невеликих ключів з натуральної італійської шкіри. Виглядає акуратно та стильно. Всередині знаходиться дві прилеглі кишені, в які можна покласти пару пластикових карток та декілька паперових купюр. Для ключів є шість автономних карабінів. Закривається ключниця потрійним складанням і фіксується магнітом, що набагато зручніше. Якість виробу на дуже високому рівні. Аксесуар часто вибирають в якості невеликого презенту або як доповнення до основного подарунка. Приємним доповненням до ключниці стані фірмовий фетровий чохол. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ширина | 70 мм |
| Стать | Унісекс |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
| Виробник | Grande Pelle |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Кліпси |
| Довжина | 105 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 600 ₴











