
Ключниця бочка довга з натуральної шкіри на блискавці червоного кольору ST Leather
400 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-912-1
Відправка з 21 травня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має довгасту округлу форму, завдяки чому вміщує довгі ключі від квартири, гаража або сейфа. Ключниця виготовлена з натуральної шкіри високої якості, яка надає виробу солідніший і дорогий вигляд, закривається на блискавку. Всередині для кріплення ключів міститься кільце діаметром 30 мм. Аксесуар часто вибирають як невеликий презент або як доповнення до основного подарунку. Вирізняється гарним зовнішнім виглядом. Купити ключницю — означає підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень ключами. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴






