
Чорна невелика шкіряна ключниця на кнопках Grande Pelle 405610
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-906-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель компактних розмірів, закривається на дві металеві кнопки. Усередині закріплено маленьке колечко для ключів, є зовнішній карабін для кріплення в сумці чи рюкзаку. Матеріалом служить натуральна шкіра. Аксесуар часто вибирають в якості невеликого презенту або як доповнення до основного подарунка. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом. Купити ключницю - значить підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень ключами. Перевагою перед іншими аналогічними моделями, представленими на Українському ринку є те, що дана ключниця виготовляється з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴






