Топ


Містка ключниця на блискавці невеликого розміру з вінтажної шкіри PS Leather
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-904-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте ключницю, що стане вірним супутником для ваших ключів. Виготовлена з натуральної шкіри високої якості, яка відчувається з першого дотику. Маленька, але така містка - всі ключі знайдуть собі місце, а з кільцем всередині, вони завжди будуть там, де потрібно. Просто і зручно - як і повинно бути. Фурнітура у нас як добрий старий друг - завжди на сторожі, завжди блищить і ніколи не підводить. Така ключниця - не просто аксесуар, а частина вашого стилю і надійності, яку ми раді вам запропонувати. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴










