
Велика шкіряна ключниця на два відділення Grande Pelle Borsetta (чорна)
700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-900-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна ключниця з натуральної шкіри преміум класу. Модель має два відділення на блискавці. Основне відділення з кільцем для кріплення вміщує велику в'язку ключів різного розміру. Ззовні знаходиться додаткове відділення в якому можна зберігати дрібні речі. У торці закріплений карабін, який дозволить зафіксувати даний виріб. Відрізняється дуже високою якістю, що гарантовано прослужить вам дуже довго. Купити ключницю - значить підкреслити статус та захистити кишені від пошкоджень. Перевагою перед іншими моделями представленими на ринку є те, що дана ключниця виготовляється з італійської натуральної шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴








