
Якісний шкіряний чоловічий гаманець купюрник на магнітах MD 0887
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-647
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий фірмовий гаманець для грошей та карток MD Leather Collection. Елітний аксесуар турецького виробництва, закривається на кнопку. Виконаний з високоякісної натуральної шкіри преміум сегменту, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Основна частина гаманця закривається прихованими магнітами. Всередині знаходяться три відділення для купюр (одне на блискавці) та одинадцять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора. Модель зручна в повсякденному використанні, банкноти лягають рівно не згинаючись. Зовнішній вигляд презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Модель відмінно підходить діловим людям, і людям, що люблять класику. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших, можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 250 ₴







