
Обкладинка на посвідчення "Дозвіл на зброю" з карманом (преміум рижа)
500 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-775-5
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані дві кишені повністю прошиті шкіряними вставками, одна сторона закривається клапаном зі шкіри з зображенням герба України, в якому є відділення для пластикової карти. На зворотному боці хнаходиться додаткова кишеня для перепустки чи кредитної карти. Модель має спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілосності й неушкодженості на тривалий срок. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різніх кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Виробник | Profi |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рудий |
- Ціна: 500 ₴








