
Шкіряний чоловічий гаманець клатч на магніті і блискавки Marco Coverna
1 750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний аксесуар турецького виробництва, закривається на блискавку та магніти. Виготовлений з якісної натуральної шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. В даній моделі знаходиться два автономних відділення. Перше закривається прихованими магнітами, всередині знаходяться відділення для паперових грошей та секцій для пластикових карток, одна прозора. Друге - на блискавці, має дві широкі кишені та монетницю. На зовнішній стороні знаходиться додаткова кишеня на блискавці. Дане портмоне зручно носить, як просто в руці, так і на спеціальному запястном ремінці (йде в комплекті). Гаманець має презентабельний зовнішній вигляд, ідеально буде поєднуватися під класичний гардероб. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших, можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 750 ₴











