
Фірмовий чоловічий гаманець клатч на дві блискавки із натуральної шкіри чорного кольору ST 276
2 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-646-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий клатч від українського бренду ST Leather. Аксесуар відрізняється відмінною якістю пошиття, виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, а яскраво-виражена фактура надає виробу більш дорогого вигляду. Модель горизонтального типу має два автономні відділення на блискавці. Усередині знаходиться п'ять широких відділень, дві кишені на блискавці, чотири прилеглі кишені та двадцять чотири секції для пластикових карток. Ви легко помістите в нього паперові купюри, монети, документи, картки і навіть смартфон.Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та презентабельний зовнішній вигляд аксесуара. На звороті є ручка для долоні, а збоку можна прикріпити зап'ястний ремінець, що йде в комплекті. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 200 ₴










