
Шкіряна обкладинка на посвідчення адвоката чорного кольору PS Leather
435 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-720-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині два прозорих вікна (для пластикових карток), одне з двох сторін, що дозволяє бачити посвідчення з обох боків не виймаючи його. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 435 ₴





