
Маленька обкладинка картхолдер на авто документи та id паспорт з вінтажної шкіри Crazy horse
550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-752-11
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки, на кнопку. Лицьова сторона декорована тисненням з українським гербом. Усередині передбачені чотири прозорих віконця для пластикових карток. Дана модель підходить як на id паспорт і міні авто документи так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 550 ₴







