
Солідна шкіряна обкладинка на автодокументи та id карту на кнопці рудого кольору
550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-752-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки на кнопку. Лицьова сторона декорована тисненням з українським гербом. Усередині передбачені два прозорі вікна та кілька прозорих вшитих вкладок для пластикових карток. На зворотному боці зроблено красиве тиснення із зображенням Андрієвого спуску. Ця модель підходить як на id-паспорт і мініавтомобілі, так і на будь-який інший документ розміром під пластикову карту. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне — показність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку й багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 550 ₴








