
Тонкий жіночий гаманець купюрник з натуральної шкіри (Бордовий) Grande Pelle Anet 523161
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-611-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи виконаний у вінтажному стилі з натуральної шкіри Crazy Horse, яка дуже дорого виглядає. Виріб має стильний дизайн з урахуванням всіх модних тенденцій. У складеному вигляді закривається хлястиком і фіксується на кнопку. Всередині є все необхідне для розміщення купюр, карток та копійок. Портмоне виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри рослинного дублення, без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Ви можете не сумніватися, що аксесуар прослужити вам не один рік. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Crazy Horse - це шкіра великої рогатої худоби, вичинена і оброблена спеціальним чином. Її відмітні риси: зовнішня зістаренність - матеріал виглядає, ніби йому не перший рік. Вінтажно і романтично, зберігаючи в собі безліч історій; матовість - ця шкіра не блищить, матеріал дуже схожий на нубук, тільки він більш щільний; м'яка якість - по тактильним відчуттям шкіра дуже приємна матеріал дуже чуйно реагує на всі дотики, на ньому швидко з'єднання є мікро подряпини. Звідси і з'єднання являється вінтажний вид, а гаманець набуває ексклюзивний дизайн; регенерація - з часом шкіра трохи відновлює свій початковий вигляд, подряпини стають не такими помітними; дорогий зовнішній вигляд - одного погляду на гаманець з шкіри крейзі досить, щоб оцінити його. Він виглядає елітно, ексклюзивно, дуже солідно; водостійкість - матеріал може поглинути до 40% вологи і залишатися сухим ще протягом 2 годин; легкий "ремонт" - якщо хочете позбутися від зовнішніх дефектів, досить провести пальцем по них. Це, звичайно, не замша, альо структура дозволяє шкірі позбавлятися від пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 400 ₴











