
Чоловіча шкіряна барсетка клатч на блискавці PS Leather
1 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-022-9
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний аксесуар українського виробництва. Модель виготовлена виключно з натуральної шкіри високої якості, у сумці немає картону, немає підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої шкіри. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Складається модель з двух автономних відділень які фіксуються за допомогою блискавки. Без проблем вмістить ваш смартфон, гроші, документи, ключі та багато іншого. Аксесуар зручно носитися за допомогою зап'ястного ремінця. Якщо Ви ламаєте голову над тим, що подарувати чоловікові (батькові, братові, товаришу, директору, синові), то такий шкіряний клатч буде чудовим подарунком. Купити комфортно та безпечно дану барсетку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стиль | Casual |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Buono Leather |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 1 500 ₴










