
Жіночий гаманець на блискавці з натуральної шкіри борового кольору Marco Coverna
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий фірмовий гаманець на блискавці - Marco Coverna. Якісний аксесуар, виготовлений з натуральної шкіри, закривається блискавкою. Усередині три місткі відділення для купюр, дві прилеглі кишені, вісім секцій під картки та відділення для монет на блискавці. Слід зазначити, що фурнітура дуже якісна, працює м'яко і плавно. Ззовні кріпиться наручний ремінець, що дає можливість використовувати портмоне як клатч. Даний аксесуар буде бездоганним доповненням Вашого гардероба і образу. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, модель прекрасно підкреслюють сучасний стиль, практичність і гарний смак. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 800 ₴








