
Шкіряний чоловічий портмоне з гладкої шкіри ST B 102 Leather
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-516-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної гладкої телячої шкіри. Складається вдвічі і фіксується на кнопку. Усередині знаходиться три відділення для купюр (одне закрите на блискавці), п'ять секцій для пластикових карток (дві прозорі), три прилеглі кишені та монетниця. Є додатковий розворот з прозорими віконцями для зберігання документів. Модель середніх розмірів, без проблем поміститься майже в будь-яку кишеню. На лицьовій стороні красивий значок з назвою бренду. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, аксесуар підкреслює солідний статус свого власника. Дані портмоне може стати відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











