
Компактний чоловічий гаманець з зажимом на магнітах із шкіри Marco coverna MC 1008 A
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-641-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний чоловічий гаманець затиск марки Marco Coverna, виготовлений з м'якої телячої шкіри найвищої якості. Структура проста та зручна, закривається з фіксацією на магніти, що набагато зручніше. Модель має оригінальний дизайн, всередині прикрашений синіми шкіряними вставками, а зовні прикрашений акуратним значком з логотипом бренду. Виглядає дуже стильно та красиво. У гаманці передбачено два відділення для паперових грошей (одне на блискавці), металевий затискач для купюр, чотири прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток та одна кишеня на блискавці для монет. Аксесуар чудово підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Власники такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та презентабельний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 800 ₴











