
Чорний лаковий жіночий гаманець на магнітній фіксації на багато карток MC 403-2480
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 1927-479-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. На звороті передбачений додатковий блок на кнопці з секціями для пластикових карток. Модель є справжньою знахідкою для власниць великої кількості візиток та інших карток. Відділення для купюр вміщають банкноти різного розміру, є кілька прилеглих кишень та кишеня для копійок в перегородці. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, доповнений красивою золотистою фурнітурою. Якщо Ви шукайте зручний, практичний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴









