
Шкіряний чоловічий гаманець на багато карток зі зручною монетницею Marco Coverna 122
1 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-636-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, вона гладенька, м'яка якенька(дуже приємна на дотик). Закривається портмоне на магнітний хлястик, що набагато зручніше, ніж класичний варіант застібки. Для зберігання купюр є два основних відділення. Модель досить компактна, але при цьому має дванадцять відділень для пластикових карток, три з яких прозорі. Головним особливістю даної моделі є наявність євро монетниці на кнопці - вона велика, широко відкривається, що надає зручний доступ до копійок. Гаманець дуже функціональний, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій людині. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











