
Чоловічий шкіряний гаманець на магнітах без застібки ST 4
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-635-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри, м'якої приємної на дотик. Гаманець зручно складається пополам і фіксується за допомогою прихованих магнітів. Всередині знаходиться три відділення для банкнот(одне на блискавці), сім секцій для пластикових карток (одна прозора для документа) та дві приховані кишені. Для монет є спеціальна кишеня на блискавці. На лицевій стороні розташований красивий фірмовий значок, модель приємно лежить в руці і зручна в експлуатації. Оригінальність дизайну робить портмоне відмінним подарунком для будь якого чоловіка. Упаковано портмоне в красиву фірмову коробочку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 1 000 ₴











