
Чоловічий гаманець ручної роботи з вінтажної шкіри коричневого кольору Grande Pelle (Amico 2.0)
1 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-595-1
Відправка з 05 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель має дуже хороший функціонал, складається вдвічі та фіксується на магнітах. Матеріалом служить натуральна італійська шкіра найвищої якості (crazy horse). Усередині знаходиться сім секцій для пластикових карток, два широкі відділення для купюр та два прозорі відділення для документів. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, дуже якісний виріб, з найвищого сегменту чоловічих портмоне. Отримавши у подарунок такий гаманець, будь-який чоловік залишиться дуже задоволеним та вдячним. Приємним доповненням до гаманця стане гарна подарункова упаковка. Модель виробляється у різних кольорах. Купити цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴










