
Шкіряна обкладинка з додатковими відділеннями "Національна поліція Україна"
650 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-717-5
Відправка з 02 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з якісної натуральної шкіри (клас люкс). Всередині має три секції для пластикових карток, одну приховану кишеню для різних дрібничок та два прозорих відділення для документів. З зовнішньої сторони обкладинки знаходиться спеціальний відсік для кріплення жетоном. Від втрати документів аксесуар можна страхувати тренчиком або цепочкою, для цього передбачені два люверса. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 650 ₴







