
Класичний шкіряний жіночий гаманець на магнітній фіксації Marco Coverna
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-450-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, м'який, приємний на дотик. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше. Усередині розташовані три широкі відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток, кишеня на блискавці, прилегла кишеня та металева монетниця. Зовні знаходиться кишеня відкритого типу для чеків та інших дрібничок. Якщо Ви шукайте місткий, зручний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі якнайкраще. Модель представлена у різних кольорах, упакована в коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











