
Чорна шкіряна обкладинка на посвідчення "Державна податкова служба України"
475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-747-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка з високоякісної шкіри на нове посвідчення "Державна податкова служба України". Обкладинка складається вдвоє, без фіксації. Всередині одне прозоре вікно(для самого посвідчення) і одна закрита кишеня для пластикової картки. Модель відрізняється чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків шкіри рослинного дублення. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом, якість обкладинки дозволить зберегти документ в ідеальному стані багато років. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 475 ₴











