
Чоловічий шкіряний гаманець без застібки вертикального типу ST Leather 380
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-601-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне вертикального типу, має зручні розміри та гарний функціонал. Усередині розташовані відділення для купюр (є кишеня на блискавці), секції для пластикових карток та велика монетниця на кнопці. Також передбачені прозорі віконця для документів та слоти для сім-карт. Оригінальним рішенням у цьому гаманці служить вертикальна врізна кишеня для заначки або цінніших речей. Портмоне виконано з натуральної шкіри високої якості. Шкіра м'яка і приємна на дотик. Якщо Ви шукаєте зручний, практичний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴









