
Шкіряна обкладинка на паспорт сірого кольору ST Leather
150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-764-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка закривається за типом книжечки, без фіксації. Всередині по боках дві широкі прозорі вставки прошиті по периметру для кріплення паспорта. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, яка забезпечить максимальний захист вашого документа. Обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на довгий термін. Підходить як для українського внутрішнього так і для закордонного паспорта. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 150 ₴








