
Червона обкладинка на паспорт із натуральної шкіри з ромбами Shvigel
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-761-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з якісної натуральної шкіри (м'яка і приємна на дотик). На лицьовій стороні обкладинки зображено гарне тиснення у вигляді ромбів різних розмірів. Всередині шкіряні вставки для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита вощеними нитками, збереже важливий документ на довго цілим та неушкодженим. Підходить для українського та закордонного паспорта. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Дозволить підкреслити імідж та статус власника. Гарний подарунок на будь-яке свято. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 350 ₴






