
Обкладинка на паспорт синього кольору із фактурної шкіри флотар Puos
150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-764-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка закривається за типом книжечки, без фіксації. Всередині шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, яка забезпечить максимальний захист вашого документа. Обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на довгий термін. Підходить як для українського внутрішнього так і для закордонного паспорта. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Синій |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
- Ціна: 150 ₴






