
Чоловіче шкіряне портмоне з візитнецею на кнопці Marco Coverna M 111
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-527-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри з природною фактурою. Шкіра м'яка, приємна на дотик. Усередині є три відділення для банкнот (одне закривається блискавкою), одна прихована кишеня та монетниця, яка закривається кнопкою. Особливість даного портмоне - це знімна візитниця, що при необхідності можна використовувати як окремий аксесуар. Для зручності зі зворотного боку зовнішньої сторони є ще додаткова кишеня. Закривається портмоне за допомогою навісного клапана кнопкою. Упаковано портмоне в красиву фірмову коробочку. Даний портмоне стане відмінним подарунком сучасному чоловікові на будь-яке свято. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











