
Великий шкіряний чоловічий клатч для грошей та документів MD 7m-182
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-483-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний шкіряний клатч для сучасного ділового чоловіка. Модель складається з двох частин: одна на блискавці, інша на магніті. Продумана структура гаманця дозволяє розмістити всередині все найнеобхідніше - гроші, телефон, документи, чеки, візитки, пластикові карти. Для цінних речей є додаткова кишеня на блискавці. Друга частина (на магнітній кнопці) дозволяє зручно розмістити гроші, телефон, документи та пластикові карти. Для частини пластикових карток передбачений окремий знімний блок. Слід зазначити, що фурнітура хорошої якості, працює м'яко та плавно. Для носіння передбачений зап'ястний ремінець. Аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Володарі такого шкіряного клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 2 000 ₴











