
Стильний чоловічий шкіряний гаманець на дві блискавки з ремінцем Marco Coverna 801B
2 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-567-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виконана з якісної натуральної шкіри. Клатч складається з двох автономних відділень, в яких можна розмістити необхідні в повсякденному житті речі. Для зручності одне з відділень розкривається на 180 градусів, в якому передбачені відсіки для пластикових карток (12). Крім відкритих відділень, є закриті кишені на блискавці, для монет або більш цінних речей. Другий блок дозволяє розмістити Ваш мобільний телефон та готівкові гроші. Для носіння передбачена не тільки ручка для долоні, але і ремінець для руки. Володарі даного клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 150 ₴











