
Жіночий червоний шкіряний гаманець на блискавці з ремінцем ST Leather
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-316-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональний шкіряний гаманець клатч на одну блискавку. Модель має одне основне відділення, в якому розташовані п'ять секцій для купюр, вісім осередків для пластикових карток та кишеня для копійок на блискавці. Гаманець дозволяє розміщувати купюри та документи при необхідності можна помістити телефон. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна. Матеріалом для аксесуара служить натуральна шкіра, за способом обробки - флотар, використовується якісна фурнітура. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Гаманець упакований в коробочку від виробника і стане відмінним подарунком для Вас або ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | ST |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 000 ₴








