
Червоний шкіряний жіночий гаманець для купюр і карток Marco Coverna MC 1415-2
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-315-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має класичну структуру та додаткове відділення для карток, фіксується за допомогою магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Матеріал з якого пошитий гаманець - це натуральна шкіра найвищої якості. Усередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, кишеня на блискавці в перегородці та чотирнадцять секцій для пластикових карток, дві з яких прозорі. Ззовні розташовано дві додаткові кишені одна відкрита інша на блискавці. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Дуже якісний та зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички. Модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 1 650 ₴









