
Червоний тонкий шкіряний гаманець без монетниці Grande Pelle Onda
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-632-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне шкіряне портмоне горизонтального типу без фіксації Grande Pelle. Модель виготовлена в красивому червоному кольорі з легким глянцем. Гаманець з натуральної шкіри відмінної якості, по краю прошитий вощений ниткою. Портмоне порадує Вас максимально простою структурою, адже всередині є тільки одне відділення для купюр та шість секцій для пластикових карток. Відсутність великої кількості кишень і монетниці зробило портмоне компактним і тонким. Модель універсальна підходить чоловікам та жінкам. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
- Ціна: 750 ₴









