
Фірмовий шкіряний чоловічий гаманець на магнітній застібці Grande Pelle Amico
1 700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-559-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель має дуже гарний функціонал, складається удвічі і фіксується на магнітах. Матеріалом служити натуральна італійська шкіра найвищої якості (cицилія). Гаманець вміщує велику кількість пластикових карток, є два широких відділення для купюр та велика зручна кишеня для копійок. Така дрібниця, як сім-карта так само знайде своє місце всередині. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих портмоне. Отримавши в подарунок такий гаманець будь-який чоловік залишиться дуже задоволеним і вдячним. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 700 ₴











