
Рудий тонкий затискач на магнітах із вінтажної шкіри Grande Pelle
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Затиск для грошей з елегантної італійської шкіри від Grande Pelle. Простота і функціональність роблять зажим для грошей популярним аксесуаром для носіння купюр та чеків. Малий розмір затиску робить його зручним і функціональним рішенням зберігання купюр. Модель складається вдвічі і фіксується за допомогою магнітів. У даному виробі передбачені дві прилеглі кишені, які можна використовувати для зберігання пластикових карток або візиток. Цей простий і надійний аксесуар стане для Вас незамінним помічником як в міських умовах так і в подорожах. Якщо ви прихильник простоти і зручності аксесуарів - купити затиск для грошей буде кращим рішенням для вас, оскільки такий затиск дуже просто відкривається і «показує» весь асортимент купюр, дістати і вкласти які - справа частки секунди. Дана модель виготовляються виключно з цільного шматка щільної натуральної шкіри, без поліетиленових підкладок і картону, які використовують багато виробників, щоб здешевити продукцію.
Компанія Grande Pelle ( «GP») представляє в Україні італійські вироби виключно з натуральної шкіри. Фурнітура виробника є виключно імпортною, компанія не використовує в своїй продукції низькоякісної фурнітури з Китаю або країн Азії.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рудий |
- Ціна: 600 ₴








