-8%


Вінтажний чоловічий гаманець ручної роботи на магнітах Grande Pelle 505110
1 300 ₴
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-616-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне шкіряне портмоне горизонтального типу Grande Pelle. Гаманець виготовлений з натуральної вінтажної італійської шкіри відмінної якості, закривається на магніт. Всередині знаходиться два основних відділення для купюр, три секцій для пластикових карток та зручна кишеня для копійок на кнопці. Гаманець функціональний та компактний, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій людині. Дана модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Ціна: 1 200 ₴









