
Шкіряний чоловічий вертикальний гаманець на магнітах ST 2
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-626-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виконаний з натуральної шкіри високої якості. Шкіра м'якенька і приємна на дотик. Така модель гаманця закривається на прихованих магнітах. Гаманець має вертикальний спосіб розкриття (вертикальна структура). Усередині гаманця три основних відділення під банкноти (один на блискавці), три прихованих кишені, три осідки під пластикові картки та два прозорих відділення для документів . Для копійок зручна кишеня на блискавці. Лицьова сторона декорована красивим фірмовим значком, упакований в коробочку від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 850 ₴








