
Чорна сумка бананка на пояс середнього розміру з італійської шкіри Grande Pelle 741610
3 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-009-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний варіант шкіряної сумки бананки преміум класу від Grande Pelle. Вона має одне основне відділення на блискавці та додаткову кишеню зі зворотного боку. Носити можна на поясі або через плече по діагоналі. Аксесуар дозволяє звільнити Ваші руки і при цьому тримати все найнеобхідніше при собі (телефон, ключі, гаманець, навушники та інше). Модель виконана з натуральної шкіри найвищої якості, виготовляється вручну з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 11 см |
| Товщина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 3 100 ₴











