
Чорний шкіряний картхолдер із відділенням для купюр Grande Pelle
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-812-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлено з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Аксесуар призначений для зберігання пластикових карток. На зовнішній стороні передбачено шість секцій. Всередині є додаткова кишеня в якій можна зберігати паперові гроші. Модель сподобається тим, хто вважає за краще компактність і зручність у використанні. Купити комфортно та безпечно даний аксесуар та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
GP - компанія, що спеціалізується на трендових бізнес аксесуарах і модних шкіргалантерейних виробах. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється з високоякісної натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип | Затискач для купюр |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
- Ціна: 450 ₴











