Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлене з натуральної гладкої італійської шкіри найвищої якості. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Аксесуар призначений для зберігання пластикових карток. На зовнішній стороні передбачено шість секцій. Всередині є додаткова кишеня в якій можна зберігати невелику суму готівки. Модель сподобається тим, хто вважає за краще компактність і зручність у використанні. Купити комфортно та безпечно дану обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
GP - компанія, що спеціалізується на трендових бізнес аксесуарах і модних шкіргалантерейних виробах. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється з високоякісної натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
- Ціна: 400 ₴












