
Маленька чоловіча сумка з натуральної шкіри коричневого кольору Vintage 14905 (уцінка царапина)
925 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-006-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена з натуральної шкіри в коричневому кольорі. Фіксується за допомогою блискавки. Всередині знаходиться одне основне відділення, ззовні дві додаткові кишені. Дуже компактна модель, призначена для зберігання грошей, телефону, документів та інших дрібничок. Добре підходить для їзди в транспорті, всі ваші речі з такою сумкою будуть в безпеці і під рукою. Для носіння передбачений ремінець, також можно закріпити на ремінь. Володарі такої сумки неодмінно оцінять її зручність та практичність. Купити безпечно та комфортно дану модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 925 ₴











